ACM & HBR TÜRKİYE

Çevik Yönetim: ACM & HBR Türkiye

Harvard Business Review Türkiye iş birliği ile hazırladığımız 4. sayımızda karar verme süreçlerini pek çok açıdan ele alıyor, organizasyonun her köşesinde etkili ve ölçeklenebilir karar almanı sağlayacak çerçeveler sunuyor, bunu başarmış şirketlerin bakış açılarını paylaşıyoruz.

Maksimum değeri yaratabilmek için karar verme süreçlerini geliştirebileceğin içeriklerin yer aldığı e-kitabı aşağıdaki link üzerinden indirebilirsin.

Çevik Yönetim: ACM & HBR Türkiye

Harvard Business Review Türkiye işbirliği ile hazırladığımız bu sayıda, çevik yaklaşımı benimseyen organizasyonların bünyesinde yer alan Scrum Master, Developer ve Product Owner gibi rollerin takım çalışmasındaki katkılarına ve görev tanımlarına dair bilgileri bulabilirsin. Çevik dönüşümün hem bireysel hem de organizasyonel faydalarına yer verilen birçok değerli içeriğin olduğu e-kitabı aşağıdaki link üzerinden indirebilirsin.

Çevik Yönetim: ACM & HBR Türkiye

Harvard Business Review Türkiye işbirliği ile çıkardığımız, çevik dönüşümü gerçekleştiren şirketlerden iç görüler, değişim yönetimi, Agile dönüşümde davranışsal uygulamalar, ortak aklı harekete geçirmek ve daha bir çok başlıkta değerli içeriklerin yer aldığı E-Kitabı aşağıdaki link üzerinden indirebilirsin.

Çevik Yönetim: ACM & HBR Türkiye

Harvard Business Review Türkiye işbirliği ile çıkardığımız, çevik çalışma yaklaşımına dair içgörülere ve deneyimlere yer verdiğimiz e-kitabı aşağıdaki link üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsin.

Çevik dönüşümü merak ediyor musun?

Evet, seçtiğim sektörde tecrübeli danışmanla iletişime geçmek istiyorum.


ARAMA

K.V.K.K. Metni

Ticari Elektronik İleti Metni