Biz Kimiz

ACM, 2007 yılında kurulmuş, şirketlerin çevikliğini arttırma odağında uzmanlaşmış bir danışmanlık ve eğitim şirketidir. 12 yıllık deneyimi süresince bankacılık, telekomünikasyon, teknoloji, sigorta, medya, e-ticaret, hızlı tüketim, sanayi ve üretim gibi bir çok farklı sektördeki müşterilerinde başarılı Agile dönüşüm projelerine imza atmıştır. Ülkemizde Agile kültürün yaygınlaşmasına öncülük etmeye devam etmektedir.

Türkiye ve Bölgesinde Lider

Profesyonel ve kalite odaklı hizmet anlayışı ile AGILE yöntemleri kullanarak organizasyonların verimliliğini arttıracak uçtan uca ve isteğe bağlı çözümler sunmaktadır. Uzman teknik kadrosuyla hızlı, müşteri odaklı ve sonuca yönelik çözümler üretmeyi ilke edinen ACM sektörde fark yaratan çalışmalar yürütmektedir. Türkiye’de ve bölgesinde gerçekleştirdiği başarılı dönüşüm projeleri ile global arenada Agile yönetimsel modellerin yaygınlaşarak kurumların daha başarılı sonuçlar üretir hale gelmesini kendisine görev edinmiştir.

Uzman Danışman Ekibi

AGILE kültürünün yanı sıra ACM, AGILE mühendislik pratikleri ve DevOps konularında da şirketlere destek sağlamaktadır. Yaklaşık 20’ye yakın konusunda uzman ve deneyimli danışman kadrosuyla, bölgenin Agile konusunda hizmet veren lider şirketidir.

ACM Agile