Online Eğitim

Uluslararası Sertifikalı Lean-Agile Tedarik ve Satın Alma Süreçleri Eğitimi

Lean-Agile Tedarik ve Satın Alma Süreçleri Eğitimi ile Dijital Çağda Rekabet Avantajı Elde Et!

Uluslararası Sertifikalı Lean-Agile Tedarik ve Satın Alma Süreçleri Eğitimi

Lean-Agile Tedarik ve Satın Alma Süreçleri Eğitimi ile Dijital Çağda Rekabet Avantajı Elde Et!

Tedarik ve satın alma süreçleri organizasyonunda darboğaz mı yaratıyor? Daha çevik bir yaklaşım ile daha kısa sürede daha doğru ürünleri/hizmetleri/servisleri nasıl satın alabilirsin?

Lean-Agile Procurement Alliance tarafından akredite Lean-Agile Tedarik ve Satın Alma Süreçleri Eğitimi, dijital çağda rekabet avantajı elde edebilmek için daha çevik bir satın alma sürecinin önemini vurguluyor. Eğitim boyunca; organizasyonunun yeni ortaklar, hizmetler, ürünler bulma yetkinliğini nasıl geliştirebileceğini öğrenecek, artan piyasa talebi nedeniyle pazara sunma süresini radikal bir şekilde iyileştirmenin yollarını keşfedeceksin. Fikirden sözleşmeye kadarki süreç için günler ve haftalar organizasyonunun yeni normali olacak!

Aynı zamanda, eğitim sonunda Lean-Agile Procurement Community’e 1 yıllık üyelik hakkı elde edecek ve Certified Lean-Agile Procurement Practitioner (Credential 1) sertifikası almaya hak kazanacaksın.

  • 3 yarım gün

  • -

  • Eğitim dili, içerik ve materyaller İngilizce (Simultane Tercüme Sağlanabilir)

Eğitime Kimler Katılmalı?

Eğitim, Lean/Agile uzmanlarının yanı sıra satın alma veya satış departmanlarında çalışan tüm profesyoneller için değerli bilgiler sunmaktadır. Eğitime katılmak için herhangi bir ön koşul bulunmamakla birlikte tedarik, satış, partner yönetimi ve / veya çeviklikle ilgili temel bilgiler katılımcıların eğitim konularını daha kolay kavramasına imkan tanıyacaktır. Eğer; Değişime yön veren, şirket sınırlarının ötesinde yeni çalışma yöntemleri arayan bir liderseniz Riski azaltan; iş değerini, pazara sunma süresini en üst düzeye çıkaran ortaklar / ürünler / hizmetler bulmak için daha etkili yaklaşımlar arayan ticari sorumluluk sahibiyseniz Çevik yaklaşımları desteklemek isteyen yönetişimden sorumlusuysanız bu eğitim sizlere önemli kazanımlar sağlayacaktır.

Eğitimin Amaçları

  • Lean-Agile Tedarik ve Satın Alma yaklaşımını kazanmak
  • Lean Tedarik ve Satın Alma Kanvasını uygulamak
  • Değer, paydaş yönetimi, kaynak bulma, sözleşme ve ekip oluşturma süreçlerini daha etkili yürütebilmek için uygulamalı çevik tekniklerden yararlanmak
  • Heat Map yardımıyla pazara sunma süresini önemli ölçüde iyileştirerek rekabet avantajı elde etmek

Eğitim İçeriği

Lean-Agile Tedarik ve Satın Alma Süreçleri Eğitimi, Lean-Agile Tedarik ve Satın Alma yaklaşımı, uygulama alanları ve işbirliğinin önemi üzerinde duracak. Eğitime günümüz tedarik tedarik ve satın alma süreçlerinin gelişim alanlarını keşfederek başlayacak, gelişen teknoloji ile beraber gelen yeniliklere göz atacaksın. Aynı zamanda, Lean Tedarik ve Satın Alma Kanvasını kendi organizasyonun için uygulayarak gerçek vakalar üzerinde deneyim kazanacaksın. Eğitim sonunda, hazırladığın kanvası katılımcılar ile değiş tokuş yapacak diğer katılımcıların vakalarını, zorluklarını görerek birlikte öğrenme fırsatı kazanacaksın.
Eğitmeninle Tanış

Yakından Tanıyın
BANA ULAŞ

Mirko Kleiner

Agility Consultant

Mirko Kleiner, Lean-Agile Satış ve Tedarik konusunda düşünce lideri, uluslararası konuşmacı, yazar, Flowdays’in kurucu ortağı ve 2018 yılında CIPS ödülü kazanan sertifikalı Scrum@Scale eğitmenidir. “Dünyada görmek istediğin değişim ol” prensibini benimsemiş ve gelişimine katkıda bulunan farklı kültürler ile tanışmıştır.

Agile koç olarak her seviyeden, sektörden ve şirketten kişilerle işbirliği yapmaktan hoşlanmaktadır.

Sertifikalı bir eğitmen olarak Lean-Agile Satış ve Tedarik dersleri vermektedir. 2018 CIPS ödülünü aldığı “The procurement maganize”de yer almıştır.

Business Agility’ i destekleyen ve CIPS İsviçre Komitesine tavsiyeler veren Kleiner, şu anda ölçeksiz iş çevikliği, uyarlanabilir partner ekosistem sorusu “ Ya kendi paramızı yaratırsak?” üzerine çalışmaktadır.

Neden ACM?

ACM Agile olarak, alanında öncü dünya çapında birçok kuruluş ile işbirliği yapıyoruz. 15 yıldır 750’nin üzerinde kuruluş ve 20.000’in üzerinde profesyonel ile yaptığımız işbirliğinden elde ettiğimiz deneyimi sizlere aktarıyoruz. Türkiye ve bölgedeki en deneyimli ve geniş danışman kadrosu ile çevikliğin yaygınlaşmasına katkıda bulunuyoruz.Eğitime Kayıt Ol

Lütfen bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Dilerseniz sormak istediğiniz sorularınızı da mesaj bölümünde yazabilirsiniz.

Uzmanımıza Sorun

Merak ettiklerinizi sorun, uzmanımız cevaplasın.

Kodu Yenile

ARAMA

K.V.K.K. Metni

Ticari Elektronik İleti Metni