Online Eğitim

Uluslararası Sertifikalı Leading Safe 5.1 Eğitimi

Lean-Agile Bir Organizasyon ile Dijital Çağda Başarıya Ulaş!

Uluslararası Sertifikalı Leading Safe 5.1 Eğitimi

Lean-Agile Bir Organizasyon ile Dijital Çağda Başarıya Ulaş!

Scaled Agile Inc. tarafından akredite Leading SAFe 5.1 eğitimi, dijital çağda başarılı olabilmek için iş çevikliği konusunda uzmanlaşmanın önemini vurgular. Scaled Agile Framework® (SAFe®)’den yararlanarak Lean-Agile bir organizasyona liderlik etmen için gerekli içgörüleri kazanmanı sağlar.

Eğitim boyunca;

Yalın ürün geliştirme, çevik geliştirme, DevOps ve sistem düşüncesinden türetilen SAFe ilkelerini keşfedecek

Takım ve teknik çevikliğin nasıl kurulacağını ve değer akışı etrafında nasıl organize edileceğini tartışacak

Müşteri odaklı bir zihniyet benimsemenin ve Agile Product Delivery temel yetkinliğinin bir parçası olarak Design Thinking uygulamalarının önemine odaklanacak

PI Planlama etkinliği deneyimleyecek

Continuous Delivery Pipeline oluşturmaya ve DevOps kültürünü organizasyonunda aşılamaya yönelik içgörüler edinecek

Yalın portföy yönetimi hakkında bilgi sahibi olacak ve kendi organizasyonunda uygulaman için gereken adımları öğreneceksin.

Aynı zamanda, eğitim sonunda SAFe Community Platform’una 1 yıllık üyelik hakkı elde edecek ve SAFe® 5 Agilist sertifikasyon sınavına hazır hale geleceksin.

 • 3 yarım gün

 • SA SAFe 5

 • Eğitim dili Türkçe, içerik ve materyaller İngilizce

Eğitimin Amaçları

 • Lean-Agile bir lider olabilmek için gerekli becerileri edinmek
 • SAFe çerçevesi ile dönüşüme liderlik etmek
 • Design thinking ile müşteri ihtiyaçlarını daha iyi anlamak
 • Çevik ürün teslimatını etkinleştirmek
 • Yalın portföy yönetimini uygulamak

Eğitim İçeriği

Leading SAFe 5.1 eğitimi ile Lean-Agile bir liderlik için gerekli içgörüleri kazanacak ve bu sayede organizasyonun dönüşümüne liderlik edebileceksin. Eğitim boyunca; yalın portföy yönetimi, design thinking ile müşteri ihtiyaçlarını daha iyi anlama, çevik ürün teslimatı gibi alanlarda derinlemesine bilgi sahibi olacak ve bunları organizasyonunda uygulayabilir bir seviyeye geleceksin.
Eğitmeninle Tanış

Yakından Tanıyın
BANA ULAŞ

Barış Bal

Agility Consultant

ACM Agile’da Agile Danışman olan Barış BAL, Agile ile 2000’li yılların başlarında tanışmış ve o tarihten itibaren bu felsefenin ve kültürün yaygınlaşması için çalışmaktadır. Bilgisayar Mühendisliği ve Elektronik Haberleşme Mühendisliği lisans derecelerini aldıktan sonra, uzun yıllar bir çok farklı sektörde, sayısız projede, farklı rollerde görev almıştır. Halen organizasyonlara çeviklik yolculuklarının farklı seviyelerinde danışman ve eğitmen olarak destek vermektedir. Bilgi ve tecrübelerini paylaşmanın değerine inanan Barış BAL, kar amacı gütmeyen bir çok topluluğun kurucusu ve üyesidir. Günümüzde aktif olarak Agile Turkey topluluğunda görev yapmaktadır. Sıkı bir espor takipçisidir. Evli, Deniz adında çocuğu ve Cookie isimli bir köpeği vardır.

Neden ACM?

ACM Agile olarak, alanında öncü dünya çapında birçok kuruluş ile işbirliği yapıyoruz. 15 yıldır 750’nin üzerinde kuruluş ve 20.000’in üzerinde profesyonel ile yaptığımız işbirliğinden elde ettiğimiz deneyimi sizlere aktarıyoruz. Türkiye ve bölgedeki en deneyimli ve geniş danışman kadrosu ile çevikliğin yaygınlaşmasına katkıda bulunuyoruz.

Eğitim Alan Firmalar

  Eğitime Kayıt Ol

  Lütfen bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Dilerseniz sormak istediğiniz sorularınızı da mesaj bölümünde yazabilirsiniz.

  Uzmanımıza Sorun

  Merak ettiklerinizi sorun, uzmanımız cevaplasın.

  Kodu Yenile

  ARAMA

  K.V.K.K. Metni

  Ticari Elektronik İleti Metni