AWS Operasyon Yönetimi Eğitimi (2 Gün)

AWS Operasyon Yönetimi Eğitimi

Amazon Web Services (AWS), hesaplama, depolama, veri tabanları, analitik servisleri, mobil servisler, geliştirici araçları, yönetim araçları, IoT servisleri, güvenlik ve kurumsal uygulamalar gibi geniş ve küresel bulut tabanlı ürünler sunar. Bu eğitim sizi AWS’ın sunduğu ürün, hizmet ve çözümler ile tanıştırır. AWS’te kurulu servislerin yönetimi konusunda temel oluşturur.

Bilgi almak için tıklayınız!

Herkeste Agile konusunda bir farkındalık oluştu.

Teknoloji Genel Müdürü, Yapı Kredi

Herkeste Agile konusunda bir farkındalık oluştu. Yaptığımız işler başka türlü de yapılabiliyormuş anladık. Bu iş yapış şeklimizi, daha iyi, daha yalın nasıl yaparız diye sorgulamamıza yol açtı. Bir diğer kazanım projeleri gerçekleştirirken değer odaklı bakış açısının yerleşmeye başlaması oldu. ACM bize dönüşümün nasıl yapılabileceği konusunda yol gösterici oldu. Yazının devamını okumak için tıklayınız.

Takım olmanın önemini en iyi vurgulayan felsefe olduğunu düşünüyorum.

Yazılım Uzmanı, OBASE

Katıldığım Agile Proje Yönetimi ve Scrum Eğitiminde Scrum hakkında daha önce sahip olduğum ön yargılarım vardı, bu eğitimle birlikte ön yargılarımdan kurtuldum. Takım olmanın önemini en iyi vurgulayan felsefe olduğunu düşünüyorum.

Eğitimin Faydaları

Bu eğitimle bulut tabanlı teknolojilerle tanışacak, AWS’te barınan bir servisin yönetilmesi, izlenmesi ve güvenliğinin sağlanması için sunulan servislerin kullanım alanları ve avantajları hakkında başlangıç düzeyde bilgi edineceksiniz.

Eğitimin İçeriği

  • Amazon Web Services Giriş
  • İzleme, metrik toplama ve analiz
  • High available sistemler
  • Deployment akışı
  • Veri yedekleme ve iş sürekliliği
  • Otomasyon
  • Güvenlik
  • DNS yönetimi
  • Ağ yönetimi

Kimler Katılmalı

Bu eğitim tüm yazılımcılar ve sistem yöneticileri için uygundur.

Backlog yönetiminde ve Scrum ekiplerinin yönetimindeki kritik noktalar hakkında fikir sahibi oldum.

Vice President, Fraud Management at BKM

Katıldığım Product Backlog Management Eğitiminde hatalı uygulanan bir çok süreci görmüş oldum. Backlog yönetiminde ve Scrum ekiplerinin yönetimindeki kritik noktalar hakkında fikir sahibi oldum.

Süreç değişimine başlamak için gerekli bilgiyi ve düşünce yapısını bize aktardı."

Proje Yöneticisi, Yemeksepeti

“Eğitimi 1.5 yıl önce tüm IT ekibi ile birlikte aldık. Eğitim beklentilerimizi karşıladı, süreç değişimine başlamak için gerekli bilgiyi ve düşünce yapısını bize aktardı.”

Şimdi tüm projelerimizde Scrum uygulamayı gönül rahatlığı ile yönetime önerebiliyorum."

Temel Bankacılık İş Geliştirme, Denizbank

“Daha önce farklı bir eğitim kurumu tarafından verilen Scrum eğitimine katılmıştım. Eğitimde anlatılanlar bana çok mantıklı gelmekle birlikte Scrum’ın gerçek hayatta nasıl uygulanabileceğine dair bilgi verilmemiş olması nedeniyle öğrendiklerimi uygulamaya geçirmekte çok zorlanmıştım. Bir süre sonra katıldığım ACM eğitimi sayesinde Scrum’ın bir projede nasıl uygulanması gerektiğini ve uygulamada sıklıkla yapılan hataları uçtan uca öğrendim. Şimdi tüm projelerimizde Scrum uygulamayı gönül rahatlığı ile yönetime önerebiliyorum.”