Eğitim Takvimi

Uluslararası Sertifikalı Agile & Scrum Eğitimi

Agile yaklaşımları ve Scrum’ın temellerini öğrenmek isteyenlerin, workshop çalışmalarıyla Scrum’ı deneyimleyerek öğrenmelerini sağlamak. *Scrum.org tarafından düzenlenen, PSM’I sertifikasına hazırlık niteliğinde temel seviye bir eğitimdir.

21 Haziran – 22 Haziran 2018  İstanbul

Organizasyon Liderleri için İleri Seviye Uluslararası Sertfikalı Kanban Eğitimi (KMP-2)

Organizasyon içerisinde Kaizen kültürünü yaymak ve destekleyici ölçümler ile öngörülebilir bir organizasyon olmak için evrimsel değişim yolunda sürdürülebilir adımların ne olması ve nasıl ilerlenmesi gerektiğinin anlaşılmasını sağlamak.

25 Haziran – 26 Haziran 2018  İstanbul

Sertifikasız Oyunlaştırılmış Agile & Scrum Eğitimi

Agile yaklaşımları ve Scrum’ı öğrenmek ve uygulamak isteyen herkesin, Agile yaklaşımları ve Scrum’ın temellerini hem teorik, hem de gerçekleştirilen örnek uygulama ve oyunlarla pratik ederek öğrenmelerini sağlamak.

25 Haziran – 26 Haziran 2018  İstanbul

Agile Liderlik Eğitimi

IT Yöneticilerinin, Agile yaklaşımlar ve Scrum hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamak ve sektöründen örnek uygulamalarla, organizasyon içinde çevikliğe nasıl liderlik edeceklerini deneyimletmek.

27 Haziran 2018  İstanbul

Management 3.0 Eğitimi

Agile yöneticilerin, koçların ve diğer liderlerin yeni yöne)m biçimleri ve pratiklerini yeni bir bakış açısı ile keşfetmelerini sağlamak ve organizasyonel yönetimi iyileştirecek aksiyonları almaları için onları cesaretlendirmek.

28 Haziran – 29 Haziran 2018  İstanbul

Business Agility Workshop (for nonIT)

Dijital çağda doğru değeri pazara daha hızlı ulaştırmak için iş yapış şeklinizi kökten değiştirerek çevikleşin.

29 Haziran 2018  İstanbul

DevOps Foundation Eğitimi

Yazılımların ve hizmetlerin daha hızlı bir şekilde tasarlanması, geliştirilmesi, kullanılması ve çalıştırılmasına ilişkin geliştirilmiş beceri sağlar.

05 Temmuz – 06 Temmuz 2018  İstanbul

Uluslararası Sertifikalı Agile & Scrum Eğitimi

Agile yaklaşımları ve Scrum’ın temellerini öğrenmek isteyenlerin, workshop çalışmalarıyla Scrum’ı deneyimleyerek öğrenmelerini sağlamak. *Scrum.org tarafından düzenlenen, PSM’I sertifikasına hazırlık niteliğinde temel seviye bir eğitimdir.

19 Temmuz – 20 Temmuz 2018  İstanbul

Organizasyon Liderleri için Uluslararası Sertifikalı Kanban Eğitimi (KMP-1)

Organizasyon içerisinde belirli bir bölümde Kanban sistemleri kullanılarak süreçlerin iyileştirilmesi ve sonrasında karar verme mekanizması kurarak istikrarlı, dengeli ve hızlı adaptasyon sağlayabilen bir çalışma ortamının nasıl oluşturulabileceğinin anlaşılmasını sağlamak.

16 Temmuz – 17 Temmuz 2018  İstanbul

Uluslararası Sertifikalı Product Owner Eğitimi

Scrum çerçevesinde, kompleks sistemlerde nasıl ürün geliştirilmesi gerektiği ve Product Owner rolü ve sorumlulukları üzerine ayrıntılı bilgi sahibi olunmasını sağlamak. *Scrum.org tarafından düzenlenen, PSPO I sertifikasına hazırlık niteliğinde bir eğitimdir.

20 Temmuz – 21 Temmuz 2018  İstanbul

Sertifikasız Kanban Prensipleri ve Pratikleri Eğitimi

Akış bazlı evrimsel değişim modelini benimseyen Lean Kanban’ın; felsefesi, prensipleri ve pratikleri hakkında doğru bilgiler aktarılmas, organizasyon dönüşümüne katkı sağlayacak giriş seviyesinde bilgilerin sunulması.

30 Temmuz 2018  İstanbul

İleri Seviye Uluslararası Sertifikalı Agile & Scrum Eğitimi

İleri Seviye Uluslararası Sertifikalı Agile&Scrum Eğitimi ile Scrum‘ın temellerini almış katılımcıların Agile ve Scrum alt yapılarını güçlendirmeleri amaçlamaktadır.

25 Temmuz – 26 Temmuz 2018  İstanbul